Aja Murray-Thorén oljemålning

100321

MURRAY-THORÉN, Aja (samtida): Clowner, signerad och daterad Aja 87, olja på duk, 60x49

Konst, Måleri

Aja Murray-Thorén oljemålning

Budhistorik (14 bud)
12383
950
12448
900
12383
850
12263
12378
750

Slutpris SEK:
950
97 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.