Zbiegniew Stanley Kupczynski blandteknik

100320

KUPCZYNSKI, Zbiegniew Stanley (f. 1928); Komposition, signerad och daterad 1968, blandteknik, 65x48

Konst, Måleri

Budhistorik (5 bud)
12865
12862
450
12799
12798
8297

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.