Alfred K Harald Broge oljemålning

100317

BROGE, Alfred K. Harald (Danmark): Sommarlandskap med eka, signerad Alf. Broge, olja på duk, 51x57

Konst, Måleri

Budhistorik (3 bud)

10458
10457
8253

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.