Edmund Massányi blandteknik

100315

MASSÁNYI, Edmund (Slovakien 1907-66): Tuppen, signerad Massányi, blandteknik pĺ papper, 95x65; lagningar

Konst, Mĺleri

Edmund Massányi blandteknik

Budhistorik (1 bud)

6921
2011-08-25 22:55:08

2011-09-06 kl 20:27
Slutpris SEK:
141 EUR, 170 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.