Einar Nerman "Garbo" litografi

100312

NERMAN, Einar (1888-1983): "Garbo", signerad Nerman, 88/100, litografi, 28x19; med dedikation

Einar Nerman

Budhistorik (34 bud)
18952
3 600
14481
3 400
14035
3 200
13493
12379
2 800

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.