Lennart Bernadotte makrofotografi

100309

BERNADOTTE, Lennart (1909-2004): Löv, signerad och numrerad Lennart Bernadotte 34/100, makrofotografi, 48,5x48,5; monterat på skiva i metallram

Konst, Fotografi

Budhistorik (12 bud)
19375
20014
1 400
19375
1 300
19047
17894

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.