Hilmer Bengtsson oljemålning

100308

BENGTSSON, Hilmer (född 1925): Landskap med hus, signerad, olja på duk, 60x50

Konst, Måleri

Hilmer Bengtsson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

8251
2011-08-28 14:50:55

2011-09-06 kl 20:21
Slutpris SEK:
28 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.