Gösta Sandels litografi

100306

SANDELS, Gösta (1887-1919): Morgon, signerad och daterad Sandels 1916, litografi, 23x33

Gösta Sandels litografi

Budhistorik (1 bud)

7734
2011-08-27 11:26:48

2011-09-07 kl 19:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.