Göran Brunius oljemålning

100305

BRUNIUS, Göran (1911-2006): Skogslandskap-Sicklinge, Lidingö, signerad Brunius 1934, olja på pannå, 77x65

Konst, Måleri

Göran Brunius oljemålning

Budhistorik (13 bud)
11768
1 600
13182
11768
1 400
12771
1 300
11768

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.