Göran Brunius oljemålning

100305

BRUNIUS, Göran (1911-2006): Skogslandskap-Sicklinge, Lidingö, signerad Brunius 1934, olja på pannå, 77x65

Konst, Måleri

Göran Brunius oljemålning

Budhistorik (13 bud)
11768
1 600
13182
11768
1 400
12771
1 300
11768

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer