Gunnar Pettersson färglitografier

100302

PETTERSSON, Gunnar (född 1947): Motiv med svanar samt måsar, 2 st.,
signerade och numrerade, färglitografier, 53x80

Budhistorik (12 bud)
13199
950
13193
900
13189
850
13188
13180
750

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.