Lockpokal i silver

100299

POKAL med lock, silver, stämplad Hallbergs 1908, höjd 45

Smärre bucklor, slitage

Silver

Lockpokal i silver

Budhistorik (7 bud)
13565
3 800
13678
3 600
13565
3 400
13525
3 200
13412

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.