Lockpokal i silver

100299

POKAL med lock, silver, stämplad Hallbergs 1908, höjd 45

Smärre bucklor, slitage

Silver

Lockpokal i silver

Budhistorik (7 bud)
13565
3 800
13678
3 600
13565
3 400
13525
3 200
13412

Slutpris SEK:
3 800
388 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer