Cecilia Haupt färglitografi

100298

HAUPT, Cecilia (född 1972): "Underdog", signerad Cecilia Haupt, 164/260, färglitografi, 50x39

Cecilia Haupt färglitografi
Budhistorik (19 bud)
11923
1 300
12950
11923
12052
11923
950

Slutpris SEK:
1 300
122 EUR, 147 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.