Akvarell, 1900-tal

100296

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kvinna med barn, signerad E Rossi, akvarell, 38x26

Konst, Måleri

Akvarell, 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

8294
2011-08-28 15:40:16

2011-09-07 kl 19:15
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer