Akvarell, 1900-tal

100296

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kvinna med barn, signerad E Rossi, akvarell, 38x26

Konst, Måleri

Akvarell, 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

8294
2011-08-28 15:40:16

2011-09-07 kl 19:15
Slutpris SEK:
28 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.