Pokaler i silver Wiwen Nilsson

100294

POKALER, 4 st, silver, 1 stämplad Wiwen Nilsson

Bruksslitage

Silver

Budhistorik (14 bud)
13854
13880
1 400
13854
13599
13563

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.