Figurin i elfenben

100293

FIGURIN, elfenben, Japan, signerad, höjd 15,5

lagning, sprickor

Orientaliskt, Konsthantverk

Figurin i elfenben

Budhistorik (3 bud)

9779
1 400
6534
1 300
6534

Slutpris SEK:
1 400
143 EUR, 166 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.