Figuriner i elfenben

100292

FIGURINER, 4 st, Japan, elfenben, varav en signerad, höjd 8-12

sprickor skador lagningar

Orientaliskt, Konsthantverk

Figuriner i elfenben

Budhistorik (10 bud)
13743
13409
13308
13408
13308
850

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.