Erik Jönsson akvarell

100291

JÖNSSON, Erik (1893-1950): "Menton", signerad och daterad E Jönsson 25, akvarell, 33x26

Konst, Måleri

Erik Jönsson akvarell

Budhistorik (8 bud)
11886
1 700
10377
1 600
11885
1 600
10377
10301
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.