Figuriner porslin 1900-tal

100284

FIGURINER, 2 st, porslin, 1900-tal, höjd 18,5

Skador

Keramik/Porslin

Figuriner porslin 1900-tal

Budhistorik (19 bud)
13845
2 600
13508
2 400
13844
13508
13843
1 900

Slutpris SEK:
2 600
245 EUR, 294 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.