Eric Orr oljemålning

100283

ORR, Eric (USA 1939-1998): Night shift, signerad och daterad på baksidan Orr -90, olja på duk, 101x86,5; PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Konst, Måleri

Eric Orr oljemålning

Budhistorik (12 bud)
19538
11 500
19537
11 000
18979
10 500
17570
7 200
10886
7 000

Slutpris SEK:
11 500
1 110 EUR, 1 260 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.