Gösta Gierow oljemålning

100280

GIEROW, Gösta (född 1931): "Nattliga drömmar", signerad Gierow 68, olja på duk, 132x97

Konst, Måleri

Gösta Gierow oljemålning

Budhistorik (3 bud)

12442
11652
700
6197

Slutpris SEK:
102 EUR, 119 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.