Venini näsduksskål

100275

NÄSDUKSSKÅL, Venini, Italien, signerad Venini 1987, höjd 25

litet nagg

Ändringar/tillägg
litet nagg

Glas, Konstglas

Venini näsduksskål

Budhistorik (14 bud)
11804
2 400
10972
10708
10968
1 900
10708
1 800

Slutpris SEK:
2 400
236 EUR, 262 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.