Bord i Karl Johan

100262

BORD, 1800-tal Karl Johan, mahogny, höjd, diameter 114

skador, ställvis blekt bordsskiva, torrsprickor

Bord i Karl Johan

Budhistorik (15 bud)
12028
2 400
13289
2 400
12028
10365
11460
1 900

Slutpris SEK:
2 400
245 EUR, 284 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.