Sybord i gustaviansk stil

100261

SYBORD, gustaviansk stil, mahogny, höjd 76, 60x41, nyckel finns

fanerskador

Sybord  i gustaviansk stil

Budhistorik (11 bud)
11782
13223
750
11782
700
13222
650
11782
600

Slutpris SEK:
75 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.