Kolonnskåp i maghogny 1800-tal

100260

KOLONNSKÅP, 1800-tal, mahogny, höjd 142, 39X62, nyckel finns

skador, ställvis blekt, dekorelement saknas, torrsprickor

Budhistorik (27 bud)
13907
8 800
12905
8 600
10238
8 400
10195
8 200
10237
8 200

Slutpris SEK:
8 800
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer