Byrå 1800-tal

100259

BYRÅ, 1800-tal, mahogny, höjd 85, 49x98, nyckel finns

Torrsprickor, fanérskador

Byrå 1800-tal

Budhistorik (32 bud)
13800
13791
2 800
13651
2 600
13557
2 400
13553

Slutpris SEK:
283 EUR, 340 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.