Olof Jonas Grafström oljemålning

100254

GRAFSTRÖM Olof Jonas (1855-1933): Motiv från klippiga bergen, signerad och daterad Olof Jonas Grafström 1880, olja duk, 88x168

Tryck och färgskador, ramskador

Konst, Måleri

Budhistorik (20 bud)
20100
6 200
20098
6 000
20098
5 400
20092
5 200
20097
5 200

Slutpris SEK:
6 200
584 EUR, 702 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.