Leksakshund

100253

HUND, okänd tillverkning, 1920/30-tal, höjd 26

Slitage, skador

Leksaker

Leksakshund

Budhistorik (9 bud)
7506
700
7191
650
6992
600
6908
550
6439
500

Slutpris SEK:
700
66 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.