Waldemar Bernhard träsnitt

100252

BERNHARD, Waldemar (1890-1965): Skåne, 79 signerade träsnitt, träsnitt (1 saknas), numrerade 158/225, S:e; Södermanland, 42 signerade träsnitt (8 saknas), numrerade 56/300), S.e: 63 signerade träsnitt, delvis i passpartout

Waldemar Bernhard träsnitt
Budhistorik (11 bud)
16893
1 400
16952
1 300
16893
16950
16893

Slutpris SEK:
1 400
143 EUR, 166 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.