Gustaf Isander etsning

100251

ISANDER, Gustav (1863-1929): Birger Jarls torg - Stockholm, signerad och daterad Gustaf Isander 1927, etsning, 18x25

Gustaf Isander etsning
Budhistorik (10 bud)
15036
14934
950
15035
950
14934
850
6536

Slutpris SEK:
94 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.