Gustaf Isander etsning

100250

ISANDER, Gustaf (1863-1929): "Expansion"signerad o daterad 1922, etsning, 22x17

Gustaf Isander etsning
Budhistorik (16 bud)
10068
1 800
16654
1 700
10068
1 600
11843
1 600
10068

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.