Josef Pisecky oljemålning

100249

PISECKY, Josef (1878-1954): Kustmotiv, signerad J. Pissecky, olja på duk, 80x170

Konst, Måleri

Josef Pisecky oljemålning

Budhistorik (8 bud)
13153
3 800
13151
3 600
13149
3 400
13148
3 200
12953

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.