Spegel med konsolbord senempire

100248

SPEGEL med KONSOLBORD, senempire, 1800-tal, bordet med marmorskiva, spegelns höjd ca 153, konsolbordet 84

Slitage

Speglar

Budhistorik (4 bud)

12933
4 200
12666
12655
3 200
6707

Slutpris SEK:
4 200
410 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.