Bokskåp senempire

100247

BOKSKÅP, senempire, 1800-talets andra hälft, mahognyfaner, höjd 238, nyckel finns

Slitage

Bokskåp senempire

Budhistorik (20 bud)
13217
9 600
13224
9 400
13217
9 200
13220
9 000
13217
8 800

Slutpris SEK:
9 600
904 EUR, 1 087 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.