Hästporträtt oljemålning

100240

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, häst i stall, signerad FS cop 1890, olja på duk, 39x52

Skador

Konst, Måleri

Hästporträtt oljemålning

Budhistorik (14 bud)
10729
900
12789
850
10729
11123
750
10729
700

Slutpris SEK:
900
85 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.