Dalahästar mm

100239

DALAHÄSTAR, GRISAR, TUPPAR, 1900-tal, höjd 8-20

Skador, lagningar, slitage

Allmoge

Dalahästar mm

Budhistorik (42 bud)
13154
8 000
13162
7 800
13154
7 600
13160
7 400
13154
7 200

Slutpris SEK:
8 000
766 EUR, 900 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.