Bordspendyl rokokostil

100235

BORDSPENDYL, på sockel, rokokostil, förgylld, 1800-tal, total höjd 62, nyckel och pendel finns

Skador, lösa delar

Klockor/Ur

Bordspendyl rokokostil

Budhistorik (4 bud)

13138
11586
650
8726
450
7181

Slutpris SEK:
75 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.