Gösta Gierow gouache

100231

GIEROW, Gösta (född 1931): Balustrad, signerad o daterad Gierow -00, gouache, 78x50

Konst, Måleri

Gösta Gierow gouache
Budhistorik (2 bud)

13624
8284

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.