Kjartan Slettemark C-print

100230

SLETTEMARK, Kjartan (1932-2008): Lövefann på militärt område, signerad och daterad Kjartan 1979, C-print, 47x 46

Konst, Fotografi

Kjartan Slettemark C-print
Budhistorik (7 bud)
13564
10709
1 400
13440
1 300
10709
450
10578

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer