Kjartan Slettemark C-print

100230

SLETTEMARK, Kjartan (1932-2008): Lövefann på militärt område, signerad och daterad Kjartan 1979, C-print, 47x 46

Konst, Fotografi

Kjartan Slettemark C-print
Budhistorik (7 bud)
13564
10709
1 400
13440
1 300
10709
450
10578

Slutpris SEK:
153 EUR, 178 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.