Eric Hallström oljemålning

100229

HALLSTRÖM, Eric (1893-1946): Gårdsexteriör, monogramsignerad E H-m, olja på duk, 58x80

Konst, Måleri

Eric Hallström oljemålning

Budhistorik (26 bud)
13018
5 200
12802
5 000
13017
4 800
12802
4 600
13016
4 400

Slutpris SEK:
5 200
531 EUR, 616 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.