Gustav Isander etsning Stockholms slott

100228

ISANDER, Gustav (1863-1929): Stockholms slott, signerad och daterad Gustaf Isander 1926, 14/52 för namngivna subskribenter, etsning, 23x29, handskriven abonnementlista medföljer

Budhistorik (11 bud)
15208
15039
15039
950
14932
900
14932

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer