Gustav Isander etsning Stockholms slott

100228

ISANDER, Gustav (1863-1929): Stockholms slott, signerad och daterad Gustaf Isander 1926, 14/52 för namngivna subskribenter, etsning, 23x29, handskriven abonnementlista medföljer

Budhistorik (11 bud)
15208
15039
15039
950
14932
900
14932

Slutpris SEK:
123 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.