Paul Osipow serigrafier

100227

OSIPOW, Paul (Finland, född 1939), 2 st, Utan titel,
signerade Paul Osipow -79, 41/80, serigrafier, 39,5x39,5 vardera
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Paul Osipow serigrafier

Budhistorik (5 bud)
19057
19028
750
18248
700
8512
650
6215

Slutpris SEK:
141 EUR, 170 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.