Viggo C Pedersen oljemålning

100223

PEDERSEN, Viggo C. (1854-1926): Motiv från Kullaberg, signerad Kulle Viggo Pedersen 1913, olja på duk, 44x66

Konst, Måleri

Viggo C Pedersen oljemålning

Budhistorik (6 bud)
13132
1 400
13089
1 300
13131
13089
8751

Slutpris SEK:
1 400
143 EUR, 166 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.