Viggo C Pedersen oljemålning

100223

PEDERSEN, Viggo C. (1854-1926): Motiv från Kullaberg, signerad Kulle Viggo Pedersen 1913, olja på duk, 44x66

Konst, Måleri

Viggo C Pedersen oljemålning

Budhistorik (6 bud)
13132
1 400
13089
1 300
13131
13089
8751

Slutpris SEK:
1 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer