Bengt Wallberg oljemålning

100218

WALLBERG, Bengt (1931-2004): Komposition, signerad och daterad Wallberg, olja på duk, 42x46

Konst, Måleri

Bengt Wallberg oljemålning
Budhistorik (17 bud)
18847
18878
18847
18569
18431

Slutpris SEK:
141 EUR, 170 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.