Peter Schuyff gouache

100216

SCHUYFF, Peter (Holland, född 1958):
Flickscouter, signerad verso Schuyff, gouache på funnen akvarell, 28x21,5
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Konst, Måleri

Peter Schuyff gouache

Budhistorik (6 bud)
11577
1 700
11651
1 600
11577
9777
8122

Slutpris SEK:
1 700
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer