Peter Schuyff gouache

100216

SCHUYFF, Peter (Holland, född 1958):
Flickscouter, signerad verso Schuyff, gouache på funnen akvarell, 28x21,5
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Konst, Måleri

Peter Schuyff gouache

Budhistorik (6 bud)
11577
1 700
11651
1 600
11577
9777
8122

Slutpris SEK:
1 700
160 EUR, 192 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.