Rolf Mellström oljemålning

100212

MELLSTRÖM, Rolf (1896-1953): Gräsänder, otydligt signerad o daterad 1920, olja på duk, 65x99

Duklagningar, skador

Konst, Måleri

Rolf Mellström oljemålning

Budhistorik (14 bud)
13123
1 400
13046
1 300
11202
11174
11201

Slutpris SEK:
1 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer