Rolf Mellström oljemålning

100212

MELLSTRÖM, Rolf (1896-1953): Gräsänder, otydligt signerad o daterad 1920, olja på duk, 65x99

Duklagningar, skador

Konst, Måleri

Rolf Mellström oljemålning

Budhistorik (14 bud)
13123
1 400
13046
1 300
11202
11174
11201

Slutpris SEK:
1 400
143 EUR, 166 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.