Stop fajans

100210

FAJANSSTOP, med tennlock, 1700-tal, höjd 21

Nagg

Keramik/Porslin

Stop fajans

Budhistorik (19 bud)
13130
13125
1 400
13128
1 400
13125
1 300
13124

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.