Philip von Schantz oljemålning

100209

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Komposition, signerad v Schantz -61, olja på duk, 60x45

Konst, Måleri

Budhistorik (11 bud)
12571
1 900
16341
1 800
12571
1 700
16340
1 600
12571

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.