Eva Bagge oljemålning

100208

BAGGE, Eva (1871-1964): Väderkvarn, signerad Eva Bagge, olja på pannå, 32x36

Konst, Måleri

Eva Bagge oljemålning

Budhistorik (24 bud)
13114
4 400
13112
4 200
13106
13111
13106
3 800

Slutpris SEK:
4 400
449 EUR, 521 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.