Vas Vicke Lindstrand

100207

VAS, "Norsfiske", Vicke Lindstrand, Kosta graverad dekor av fiskare i båtar och nät, signerad LG 134, höjd 23

Bruksslitage

Glas

Vas Vicke Lindstrand

Budhistorik (5 bud)
11899
11522
900
9599
550
8738
500
6390
450

Slutpris SEK:
94 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.