Georg Arsenius oljemålning

100205

ARSENIUS, Georg (1855-1908): "Leo" , signerad och daterad G Arsenius1888, olja på duk, 62x50

Konst, Måleri

Georg Arsenius oljemålning

Budhistorik (2 bud)

9378
5 000
7789

Slutpris SEK:
5 000
511 EUR, 593 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.